Informace

Školící centrum

Prostory pro školení 12 osob.

19.4.2017

aktualizace

Kontaktní formulář

Informace a kalkulace ceny zde.

Vjezdové systémy

Vjezdové bezkontaktní systémy

Tyto systémy jsou určeny převážně pro vjezdy do průmyslových areálů, parkovišť, hromadných garáží a všude tak, kde je potřeba zajistit kontrolovatelný přístup. Instalaci je možné provést na nově osazené vjezdové aplikace, ale i na již dříve montované zařízení. Jedná se převážně o bezpečnostní závory, výsuvné sloupy, vjezdové brány a garážová vrata. Ovládání jednotlivých aplikací je možné provádět několika způsoby.

Autorizované dálkové ovladače: je vytvořena databáze jednotlivých ovladačů, kterou je možné dále upravovat pomocí počítače a speciálního programu. Z databáze je možné jednotlivé ovladače vyřazovat (např. při ztrátě) a nové přidávat.

Čipové přívěšky a karty: je vytvořena databáze jednotlivých čipů podobná jako u dálkových ovladačů. Po přiložení čipu ke čtecímu zařízení je provedena kontrola a vyhodnocení, zda je majitel totohoto čipu oprávněn ke vjezdu do příslušného prostoru. Ke každému čipu lze přidělit různá oprávnění.

Vjezdové brány

Tuto kategorii výrobků dělíme na brány privátní nebo průmyslové . Tyto skupiny pak mohou být buď automatické, poloautomatické nebo mechanické. Všechny typy bran jsou vyráběny na zakázku dle potřeb a přání zákazníka od prvotního poradenství a zaměření v místě realizace, dále vypracování stavební připravenosti od části elektro až po stavební. To vše je zakonečno dodávkou a montáží celého kompletu automatické vjezdové brány.

- privátní
- průmyslové

Pokud potřebuje další informace, zajímá Vás cena, neváhejte nás kontaktovat.